درباره ما

مجموعه راگا ابزار با بیش از 10 سال سابقه فروش عمده ابزار یراق ساختمانی در بازار ایران افتخار دارد خود را به عنوان تولید کننده و پخش کننده محصولات با کیفیت ایرانی در کشور معرفی نماید. مجموعه راگا ابزار فعالیت خود را از سال 1388 بصورت پخش عمده ابزار یراق ساختمانی آغاز کرده و بعد از مدتی تحقیق در سدد رفع مشکل همیشگی ابزار فروشان (جور کردن کامل جنس) اقدام به راه اندازی پخش گسترده ابزار صنعتی ،باغبانی ، برقی ، بهداشتی و .. کرده وبا جور کردن بیش از 4000 قلم بصورت عمده توانسته این مشکل بزرگ را برای ابزار فروشان حل کند . از اردیبهشت ماه 1397 با راه اندازی خط تولیدی اقدام به تولید 2 قلم محصول با کیفیت کرده و بعد از گذشت 1 سال توانسته 50 قلم محصول با کیفیت دیگر نظیر ترمز فرش ، پادری آلومینیومی ، چسپ موش ، انواع شیلنگ آب و گاز نیز به خط تولید خود اضافه کند و ضمن کار آفرینی برای هموطنان عزیزمان ، افتخار جلوگیری از خروج ارز ، را از داخل کشور دارد.

چشم انداز راگا ابزار

چشم‌انداز و ماموریت

ماموریت: ارائه‌ی طیف گسترده‌ای از محصولات مورد نياز خانگی ، صنعتي ، ساختماني  با بهترین طراحی و کارکرد، و با مناسب‌ترین قیمت که تا حد امکان، بیش‌تر آدم‌ها بتوانند آن‌ها را خریداری کنند.

چشم انداز: بهبود زندگی روزمره‌ی برای بسیاری از آدم‌ها.

چشم‌انداز:

تبدیل شدن به شركت تجاری منتخب سازمان‌ها برای نفوذ در بازارها، افزایش اثربخشی کسب‌وکار و ارائه راهکارهای سازمانی

شرکت ضمن بهره گیری مناسب از مشارکتها و همکاری کارکنان ، نهادهای تخصصی زیر مجموعه خود و با استفاده از اصل شفاف سازی اطلاعات ضمن ارائه طیف وسیعی از محصولات به صورت سریع و مطمئن در دسترس و ارزان نسبت به خدمت گیرندگان پاسخگو میباشد.

شرکت با اجرای کامل و بهره برداری از سیستم جامع اطلاعات ضمن ارائه الکترونیکی محصولات و خدمات مسیر تبدیل شدن به متولی تولید در زمينه هاي گوناگون در کشور و سرآمدی سازمانهای مشابه در منطقه را در حوزه مأموریت تعیین شده در چشم انداز خود قرار داده است.

بیانیه مأموریت

اقتصاد و فضای تعاملات اجتماعی تحت تاثیر تحولات فناوری و فرصت‌های ناشی از آن به شکل بی‌سابقه‌ای دستخوش تغییر شده‌اند. ماموریت ما به ارمغان آوردن آن فرصت‌ها برای افراد و سازمان‌ها است تا بهتر زندگی کنند، کارهای بهتر و بیشتری انجام دهند و موثرتر باشند.

رسالت مأموریت و هدف بنیادین سازمان با تکیه بر رعایت قوانین و مقررات کشور اهداف و رهنمود های شرکت و اصول و قواعد مربوطه و با نگاه به چشم انداز توليد کشور به شرح زیر تنظیم گردیده است:

کمک به توسعه ظرفیتها و کاهش هزینه های دراز مدت نظام تولید در بخش تولید و صیانت از محیط زیست کشور

تقویت تولید، توزیع و فروش داخلي و صادرات به كشورهاي هدف با كمك توسعه ارتباطات قوی و توسعه تکنولوژی به عنوان پیش برنده رشد اقتصادی و ارتقاء شرکت

توسعه قابلیت های رقابت پذیری و پیشرفت، در سایه عدالت اجتماعی از طریق به کارگیری سرمایه انسانی کارآمد

ارتقاء به ده جایگاه اول بهره وری نیروی کار در خوشه صنعت

نائل شدن به جایگاه ده شرکت برتر کارآفرین

ایجاد یک شرکت که در تعامل با مشتریان مورد احترام و تحسین باشد و کیفیت را ابزار توسعه و موفقیت پایدار سازمان خود بداند

تعهد ما

تعهد ما به عملکرد مسئولانه در قالب یک شرکت جهانی پیشرو.

 • فلسفه

شرکت راگا ابزار  متعهد به رعایت قوانین و مقررات محلی و نیز اجرای منشور اخلاقی جهانی و سختگیرانه‌ای برای کلیه کارمندان خود می‌باشد. این شرکت معتقد است مدیریت اخلاقی نه تنها ابزاری برای واکنش به تغییرات سریع در محیط کسب و کار جهانی است، بلکه به عنوان وسیله‌ای برای ایجاد اعتماد در ذینفعان مختلف خود، از جمله مشتریان، سهامداران، کارمندان، شرکای تجاری و جوامع محلی نیز می‌باشد. راگا ابزار  با هدف تبدیل شدن به یکی از پایبندترین شرکت‌های جهان به اصول اخلاقی، همچنان به آموزش و پرورش کارمندان خود ادامه می‌دهد و دستگاه‌های نظارتی را روی کار می‌آورد، ضمن اینکه مدیریت رفتاري عادلانه و شفافی را نیز در پیش می‌گیرد.

فلسفه و اهداف

شرکت راگا ابزار   فلسفه کاری ساده‌ای را دنبال می‌کند: وقف کردن استعداد و فناوری خود در جهت ایجاد محصولات و خدمات برتر که به داشتن جامعه جهانی بهتر کمک می‌کند. در راستای نیل به این هدف، راگا ابزار  ارزش والایی را برای افراد و فناوری خود قائل است.

عناصر اصلی مدیریت

 • بر مبنای منابع انسانی و فناوری
 • گسترش‌دهی منابع انسانی و برتری فنی با اصول مدیریتی
 • افزایش اثر هم‌افزایی کل دستگاه مدیریتی از طریق منابع انسانی و فناوری‌ها

اهداف شرکت هدف‌های درون‌سازمانی

بر مبنای منابع انسانی و فناوری

تولید بهترین محصولات و خدمات

 • تولید محصولات و خدماتی که رضایت کامل مشتریان را حاصل کند
 • حفظ جایگاه اول در جهان در همان خط کسب و کار
 • اهداف شرکت
 • کمک به بهبود جامعه
 • ایفای نقش در منافع مشترک و ایجاد زندگی پربار
 • انجام بیانیه‌ی مأموریت با یکی از اعضای جامعه

بازگشت به ابتدا

ارزش‌هایی که چشم‌انداز راگا ابزار را تعریف می‌کند

راگا ابزار معتقد است که زندگی با ارزش‌های بزرگ کلید داشتن کسب و کار خوب است. این است که ارزش‌های اصلی، در کنار منشور اخلاقی دقیق، قلب تک‌تک تصمیمات شرکت را تشکیل می‌دهد. افراد، تعالی، تغییر، صداقت، و کامیابی مشترک از عناصر چشم‌انداز راگا ابزار هستند

افراد

به بیان کاملاً ساده، شرکت همان افرادش است. در شرکت راگا ابزار ، ما متعهد هستیم دنیایی از فرصت‌های متنوع را پیش روی افراد بگذاریم تا به توانایی‌های بالقوه‌شان دست پیدا کنند.

تعالی

شور و اشتیاقی سوزان نسبت به تعالی و تعهد پایدار نسبت به توسعه بهترین محصولات و خدمات در بازار عامل پیشبرد کلیه فعالیت ما در راگا ابزار است.

تحول

همانطور که از زمان تأسیس شرکت هم اینطور بوده است، ما با پیش‌بینی نیازها و تقاضاهای بازار، به آینده چشم می‌دوزیم تا شرکت را به سوی موفقیت بلندمدت جهت‌دهی کنیم.

صداقت

فعالیت به نحوی اخلاقی اساس کسب و کار ما را تشکیل می‌دهد. کلیه فعالیت‌های ما به کمک یک قطب‌نمای اخلاقی هدایت می‌شود که تضمینی است برای عدالت، احترام به کلیه ذینفعان، و شفافیت کامل.

کامیابی مشترک

راگا ابزار متعهد است در مقام یک شهروند شرکتی عمل کند که نسبت به جامعه و محیط زیست در تمامی جوامع جهانی مسئول است.

پنج اصل کسب و کار

این اصول به عنوان شالوده‌ای برای منشور اخلاقی این شرکت و همسو با استانداردهای قانونی و اخلاقی و نیز انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکتی آن عمل می‌کند.

ما پیرو قوانین و استانداردهای اخلاقی هستیم.

 • ما به کرامت و گوناگونی تک‌تک افراد احترام می‌گذاریم.

ما برای حقوق بنیادین تمام انسان‌ها ارزش قائلیم. کار اجباری، دستمزد ناعادلانه و برده‌کشی از کودکان تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. ما نسبت به ملیت، نژاد، جنسیت، مذهب و غیره هیچ تبعیضی قائل نیستیم و کلیه سهامداران و طرفین همکاری را مثل مشتریان یا کارمندان خود می‌دانیم.

 • ما مطابق با قانون و اصول اخلاقی کسب و کار به رقابت عادلانه می‌پردازیم.

ما از کلیه قوانین تبعیت می‌کنیم، به ترتیب رقابت در بازار توجه می‌کنیم و به شکلی عادلانه دست به رقابت می‌زنیم. ما از طریق روش‌های غیرقانونی و برگرفته از اصول اخلاقی نادرست تجاری به سودآوری ناعادلانه وارد نمی‌شویم. ما در انجام فعالیت‌های تجاری خود اقدام به گرفتن یا دادن هدیه و رشوه یا ضیافت نمی‌کنیم.

 • ما با ایجاد سوابق حسابرسی دقیق، حسابرسی شفافی را در جریان کار قرار می‌دهیم.

ما کلیه معاملات را صحیح و دقیق ثبت کرده و مدیریت می‌کنیم تا به تمامی سهامداران خود به وضوح نشان دهیم که فعالیت‌های تجاری ما با استانداردهای بین‌المللی حسابرسی و نیز مقررات حسابرسی هر کشور مطابقت دارد. همانطور که قانون مقرر داشته است، ما در رابطه با ارائه اطلاعات شرکت و نیز جوانب اصلی مدیریت، مانند تغییرات مالی شرکت، شفاف عمل می‌کنیم.

 • ما از دخالت در سیاست اجتناب نموده و بی‌طرفی را سرلوحه کار خود قرار می‌دهیم.

ما به حقوق سیاسی و تصمیمات سیاسی هر فرد احترام می‌گذاریم، و در چارچوب شرکت وارد فعالیت‌های سیاسی نمی‌شویم. ما بودجه شرکت، نیروی انسانی، تجهیزات و غیره را در جهت اهداف سیاسی بکار نمی‌گیریم.

ما یک فرهنگ سازمانی پاک را دنبال می‌کنیم.

 • ما زندگی شخصی و عمومی اشخاص را از کلیه فعالیت‌های تجاری کاملاً جدا نگاه می‌داریم.

در مواقع بروز اختلاف بین شرکت و یک شخص، ما به منافع حقوقی شرکت ارجحیت می‌دهیم. ما با استفاده از اموال شرکت و جایگاه خود اقدام به حمایت از منافع شخصی نکرده و وارد هیچ‌گونه فعالیت‌های نامناسب مثل سوء استفاده یا اختلاس دارایی‌های شرکت نمی‌شویم. ما هیچ معاملاتی با اوراق بهادار قابل فروش نداریم، از جمله خرید و فروش سهام با استفاده از اطلاعات حاصل از منابع رسمی.

 • ما از مالکیت معنوی شرکت و سایر افراد حفاظت کرده و آن را ارج می‌نهیم.

مالکیت معنوی و اطلاعات محرمانه بدون مجوز یا تأییدیه قبلی از شرکت خارج نمی‌شود. ما به مالکیت معنوی سایرین احترام گذاشته و خود را درگیر هیچ اقدام قانون‌شکنانه‌ای مثل استفاده غیرمجاز، بازسازی، توزیع، تغییر و غیره نمی‌کنیم.

 • ما محیطی سالم را پرورش می‌دهیم.

ما هرگونه رفتاری را که ممکن است منجر به لطمه وارد کردن به روابط سالم بین همکاران شود، مجاز نمی‌شماریم؛ از جمله آزار و اذیت ، تراکنش‌های مالی یا خشونت. ما از تشکیل حزب‌هایی که بتواند منجر به ناسازگاری در درون گروه شود جلوگیری نموده و به سازمان‌دهی گروه‌های خصوصی دست نمی‌زنیم.

ما به مشتریان، سهامداران و کارمندان احترام می‌گذاریم.

 • ما رضایت مشتری را در صدر اولویت‌های خود قرار می‌دهیم.

ما محصولات و خدماتی ارائه می‌دهیم که نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده کند. ما روابطی گرم و دوستانه با مشتریان خود داریم و متواضعانه پذیرای پیشنهادات و شکایات هستیم. همچنین به اطلاعات احترام گذاشته و آن را ارج می‌نهیم.

 • ما مدیریتی را دنبال می‌کنیم که مبتنی بر توجه به ارزش‌های سهامداران است.

ما با فراهم‌سازی بسترهای سرمایه‌گذاری معقول و ارتقای بهره‌وری عملیاتی، مزایای بلندمدتی را برای سهامداران ایجاد می‌کنیم. ما با انجام فعالیت‌های مدیریتی پیوسته، مزایای پایداری ایجاد کرده و ارزش بازاری شرکت را بالا می‌بریم. بعلاوه، به حقوق، تقاضاها و ایده‌های معقول سهامداران احترام می‌گذاریم.

 • ما در جهت بهبود «کیفیت زندگی» کارمندان خود گام برمی‌داریم.

ما فرصت‌های برابری را در اختیار تمامی کارمندان می‌گذاریم و مطابق با توانایی‌ها و عملکردشان، عادلانه با آنها رفتار می‌کنیم. ما کارمندان را به خود توسعه‌گری مداوم ترغیب کرده و از بهبودهای لازم برای انجام وظایف‌شان حمایت می‌کنیم. بعلاوه، ما محیط کاری پویایی را می‌سازیم که امکان کار خودمختار و خلاقانه در آن وجود داشته باشد.

ما برای محیط زیست، ایمنی و سلامت اهمیت قائلیم.

 • ما مدیریت سازگار با محیط زیست را در پیش می‌گیریم.

ما از استانداردهای بین‌المللی حاکم بر حفاظت از محیط زیست، قوانین ذیربط، آیین‌نامه‌ی تابع و مقررات داخلی پیروی می‌کنیم. ما در انجام تمامی فعالیت‌های تجاری مثل توسعه، تولید، فروش و غیره، برای حفاظت از محیط زیست پیوسته تلاش می‌کنیم. ما در بهره‌برداری مؤثر از منابع، از جمله بازیافت منابع، کوشا هستیم.

 • ما روی ایمنی و سلامت افراد تکیه می‌کنیم.

ما از استانداردهای بین‌المللی حاکم بر ایمنی، قوانین ذیربط، آیین‌نامه‌ی تابع و مقررات داخلی پیروی می‌کنیم. ما از مقررات ایمنی تبعیت نموده، محیط کاری آسوده‌ای را ایجاد کرده و از وقوع حوادث ناشی از سهل‌انگاری جلوگیری می‌نماییم.

ما یک شهروند شرکتی هستیم که در قبال جامعه خود مسئولیت داریم.

 • ما در مقام یک شهروند شرکتی، به تعهدات اساسی خود صادقانه عمل می‌کنیم.

ما در جهت افزایش اعتماد نسبت به مسئولیت و تعهد شرکت به عنوان عضوی از جامعه منطقه گام برمی‌داریم. ما برای اشتغال‌زایی امن سخت‌کوشانه تلاش می‌کنیم و مسئولیت خود در قبال پرداخت مالیات را حقیقتاً درک می‌کنیم.

 • ما بین شرکای تجاری و همزیستی و کامیابی مشترک رابطه برقرار می‌کنیم.

ما فرصت‌های برابری را در اختیار تمامی کارمندان می‌گذاریم و مطابق با توانایی‌ها و عملکردشان، عادلانه با آنها رفتار می‌کنیم. ما کارمندان را به خود توسعه‌گری مداوم ترغیب کرده و از بهبودهای لازم برای انجام وظایف‌شان حمایت می‌کنیم. بعلاوه، ما محیط کاری پویایی را می‌سازیم که امکان کار خودمختار و خلاقانه در آن وجود داشته باشد.

 • ما به ویژگی‌های اجتماعی و فرهنگی حاضر احترام می‌گذاریم و به مدیریت مشترک (همکاری/موفقیت دوجانبه) دست می‌زنیم.

ما به قوانین، فرهنگ و ارزش‌های جامعه منطقه‌ای توجه نموده و در بهبود کیفیت زندگی نقش ایفا می‌کنیم. ما با انجام فعالیت‌هایی در راستای منافع عمومی از جمله مطالعه معنوی و هنری، فعالیت‌های فرهنگی ورزشی و غیره، روی توسعه جامعه‌ای سالم چشم می‌دوزیم. ما در فعالیت‌های خدمات اجتماعی مانند کار داوطلبانه، امدادرسانی در بلایا و غیره، مشارکت فعالانه‌ای داریم.

شرکت راگا ابزار  به عنوان یک سازمان یاد گیرنده هوشمند و تحول گرا، نوآور، آینده نگر و مورد اطمینان مشتریان با تکیه بر مهارت، پیشرو بودن ،توانمندی ، درستکاری کارکنان خود و با استفاده از فناوری های روز ضمن اجرای صحیح مأموریت و برنامه های خود با درک درست از فرصتهای محیطی نیازهای جامعه و ضرورتهای بین المللی به شکل فعال و موثر نه تنها به تغییرات محیط پاسخ میدهد بلکه به خلق آنها نیز می پردازد.